7-mička s chlpáčom

8.5.2018 o 10:30

7km

+/- 260 výškových metrov

80% trail

[ REGISTRUJ SA TU ]


Pol hodinku po dvojnohých atlétoch sa na štart 7-kilometrovej trasy pridajú aj štvornohí pretekári so svojimi ľudskými kamošmi. Trasa behu so psom kopíruje trasu Zázrivskej 7-mičky. Na občerstvovačke na grúni pod Púpovom navyše vašich chlpatých kamarátov čaká osvieženie v podobe prameňa s korýtkom.

V zmysle čo najpríjemnejšieho zážitku aj pre vašich chlpáčov, čítajte, prosím, pozorne nasledujúce podmienky účasti:

  • Vek psa minimálne 12 mesiacov.
  • Počas preteku nie je povolený pohyb psa na voľno (ani na krátku dobu). Pes musí byť po celú dobu preteku na dobre sediacom​ postroji pripútaný vôdzkou (ideálne s odpružením – amortizérom) o psovoda. Na preteku nie je povolené viesť psa na obojku s vôdzkou v ruke.
  • Na občerstvovačke počas preteku je pretekár povinný prísť so psom ku korýtku a ponúknuť mu vodu. Pretekári, čo tak nespravia a bez zastavenia pobežia ďalej, budú diskvalifikovaní.
  • Po dobehnutí do cieľa je nutné psovi zabezpečiť dostatok vody na pitie a schladenie sa. Misky s vodou a priestor na ochladenie psa (hadica) zabezpečí usporiadateľ preteku.
  • Časový limit na dobehnutie do cieľa je 1hod 30min.

 

Zazrivska Inverzia beh so psom  running-with-your-dog-1  psiky Inverzia

 

Mapa a profil:

Zazrivska-7-micka

Občerstvovačka na trase: 1x (poloha sa spresní pred pretekom)

Koordináty trasy na stiahnutie >>

Povinná výbava: nabitý telefón s číslom organizátora

Vekové obmedzenie: preteku sa môžu zúčastniť pretekári starší ako 15 rokov (vrátane)

Časový limit na klasifikáciu: 1hod 30min

Kategórie: Pretekári súťažia v dvoch kategóriách

  • ženy so psom bez rozdielu veku
  • muži so psom bez rozdielu veku

 

Štartovné:

  • do 1.4.2018 – 10eur
  • po 1.4.2018 – 13eur

V štartovnom je zahrnuté značenie trate, občerstvenie na trati, občerstvenie v cieli, štartovací balíček a do 11.3.2018 možnosť dokúpenia pekného pamätného funkčného trička s logom pretekov za cenu – 10eur – pri registrácii online. Tričko budeme predávať na štarte so zľavou pre pretekárov len do vypredania zásob.

Záujem o tričko označíte pri registrácii na pretek aj s výberom želanej veľkosti. Na výber je ženský a mužský strih vo veľkosti S, M a L. Tričká nemáme od sponzora, kupujeme ich priamo od športových predajcov, takže si môžte byť istí, že budú pekné a prudko nositeľné 🙂

 

Reklamy

Komentáre sú uzavreté.

Blogujte na WordPress.com.

Up ↑